"Küttekulud 0" näidispakkumised

Tahate saada küttekulud sügiseks ja talveks nulli? Lahendused on olemas!

Võtke meiega ühendust info[at]paikesejaam.ee  või mobiilil 5032841 (Andres Kruusimägi) ning teeme kindlaks, kas ja kuidas on see Teie hoone puhul võimalik. Teame mitmeid erinevaid kombinatsioone, kus päikeseenergia ja küttesüsteemi ühendamisel on võimalik saavutada 0-energia hoone! 

Päikeseenergia kasutamine võimaldab hoida kokku igapäevaseid kulusid.

Meie pakutavad lahendused tagavad Teile parima hinna ja kvaliteedi suhte, võimaldavad seeläbi saavutada hea tootluse ka kümnete aastate pärast. Pakume täisteenust, alates projekteerimisest ja komponentidest, lõpetades paigalduse ja finantseerimisega. Meie pakutavad finantseerimislahendused muudavad esmase investeeringu Teile taskukohasemaks. Päikesepaneele müüme nii komplektide kui üksikute komponentidena.

Pakume lahendusi nii eramajadele, kortermajadele, tootmis- ja tööstushoonetele, sotsiaalhoonetele kui ka neile, kes soovivad rajada päikesejaama oma maatükile.

 

Siit lehelt leiate näidislahendusi, mida oleme oma klientidele koostanud. Neis on kombineeritud erinevaid kütteliike, et viia oma kulutused kütmisele nulli ja/või toota tarbe-elektrit. 

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Küttekulud 0 - maja 100 m2
Majas on 100 m2 köetavat pinda, seda kasutab 3 inimest, 2 x 100 l boilerid, toimiv ahjuküte ja os..
4 524.00€
Maksudeta: 3 770.00€
Küttekulud 0 - maja 135 m2
Ülesande püstitus: uus maja, 135 m2 köetavat pinda. Maja on viilkatusega ja paneelide jaoks sobiv..
12 384.00€
Maksudeta: 10 320.00€
info@paikesejaam.ee © 2023 | Turvalisuse tagab: veebikaitse.ee